produkcja hal
nowoczesne elewacje
produkcja namiotów stalowych
solidne fundamenty
wykańczanie konstrukcji
mocne konstrukcje

Profesjonalne konstrukcje stalowe - oferta


Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać wysoki poziom umiejętności, dzięki któremu każda wykonana przez nas konstrukcja stalowa cechuje się jakością. To sprawia, że budowa hal przemysłowych, jak i wykonane konstrukcje dachowe stalowe spełniają oczekiwania klientów. Gwarantujemy najwyższy standard, jeśli chodzi o konstrukcje stalowe. Współpraca ze śląską firmą MaXcon – niezależnie od tego, czy jej przedmiotem jest budowa hal, czy inne przedsięwzięcie – każdorazowo cechuje się solidnością i niezawodnością.

Jak może wyglądać konstrukcja stalowa?

Zachęcamy do tego, by wybierając lakierowane konstrukcje stalowe, zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Pomoże to z pewnością zdać sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę można się spodziewać po danej inwestycji. Rzecz jasna, każda konstrukcja stalowa stanowi odrębny projekt, a więc klienci mają prawo do indywidualnych życzeń, jednak obejrzenie galerii daje pewne spojrzenie poglądowe, które może być pomocne w podejmowaniu decyzji. W naszej bogatej ofercie dostępne są m.in.:

Konstrukcje dachowe
Specjalizujemy się w wykonywaniu lekkich konstrukcji stalowych na dachy jedno lub dwuspadowe.
Ocynk
Na życzenie klienta ocynkujemy ogniowo konstrukcje zapewniając najwyższy stopień ochrony przed korozją.
Konstrukcje stalowe
Oferujemy wykonanie konstrukcji stalowych ściśle według projektów oraz zamysłów inwestora.

Konstrukcje stalowe na zamówienie

Tym, co wyróżnia zarówno nas, jak i nasze konstrukcje stalowe, jest indywidualne podejście do klienta. Przy realizacji każdego zamówienia staramy się bowiem wychodzić poza utarte schematy, będąc przede wszystkim otwartymi na propozycję naszych zleceniodawców. Hale stalowe nie muszą być zawsze takie same. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różniących się między sobą potrzeb inwestorów, toteż z dużą otwartością podchodzimy do każdego zlecenia, oferując pełną współpracę na każdym etapie realizacji inwestycji.